Galvanická žehlička

Galvanická žehlička NU SKIN

Galvanická žehlička je efektivní způsob omlazení pleti bez podstoupení chirurgických zákroků.
Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, zmírní tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí a regeneruje pokožku, zprůchodní zanesené póry, aktivuje lymfu a štěpení buňek, rychle zhojí pleť např. po akné. Vyhlazení vrásek trvá jen pár minut a výsledek je viditelný již po prvním ošetření.

Jak to fuguje?
Galvanické před-ošetření

Galvanická terapie na vrásky pracuje na bázi pozitivního a negativního proudu. Součástí ošetření je aplikace speciálních gelů. Během před-ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOC nabit záporně, stejně jako před-ošetřující gel. Tyto záporné náboje se navzájem odpuzují a protlačují tak před-ošetřující gel hluboko do pokožky.
Před-ošetřující gel na sebe váže nečistoty v pleti.

Galvanické ošetření

Během ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOC nabit kladně, stejně jako ošetřující gel. Tyto kladné náboje se navzájem odpuzují a tím pomáhají dodat do hloubky pleti blahodárné složky, včetně exkluzivní směsi ageLOC. Kladně nabitý nástroj přitahuje zbývající záporně nabité nečistoty z před-ošetřovací fáze a odstraňuje je tak z pleti.

Pro koho ošetření je?

Pro ženy a muže, kteří chtějí omladit a zregenerovat svůj obličej, krk a dekolt. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti: zralou, mladou, suchou, mastnou

Jak často chodit na ošetření?

Pro nejlepší a trvalý výsledek se doporučuje nejprve absolvovat STARTOVACÍ KÚRU:
1. týden 2-3 ošetření, 2. týden 2 ošetření, 3. týden 2 ošetření, 4. týden 2 ošetření.

Po této kúře stačí přijít na udržovací proceduru alespoň jednou za měsíc.
Díky ihned viditelnému výsledku je ošetření galvanickou žehličkou skvělé řešení, když potřebujete vypadat zářivě a mladistvě třeba na večerní párty, vánočním večírku nebo plesu. Pleť je po proceduře okamžitě omlazená, vypnutá a to je ještě více viditelné druhý den po ošetření. Výživné látky, které byly hluboko vpravené při galvanizaci, se přes noc uvolnily a začaly v pokožce pracovat.

Kdy galvanizaci neděláme:

V těhotenství, pokud kojíte, při epilepsii, pokud máte srdeční stimulátor, při otevřených ranách, piercing.

Copyright © Kosmetika Martina 2011, tvorba www stránek People For Net a.s.